Patera – nie tylko na owoce

Patera to również ciekawa propozycja, która równie pięknie prezentuje się na półce zdobytych nagród przez sportowców. To właściwie, można by powiedzieć zwykły talerz z nadrukiem i specjalnym napisem. Niemniej jednak takie patery zyskują na swojej wartości, gdyż coraz częściej spotyka się bardziej wyszukane wersje.

Te najbardziej ekskluzywne to te wykonane z prawdziwego srebra z pozłacanymi akcentami, które wyjątkowo pięknie się prezentują. Najczęściej są to duże okrągłe talerze, których brzegi oplatają artystycznie wykonane zdobienia. Po środku patery zawsze znajduje się logo, dyscyplina, czy inne pasujące do danego wydarzenia zdjęcie.

Każda z nich opatrzona jest również specjalnie skonstruowanym wygrawerowanym napisem. To ciekawa propozycja stosowana zazwyczaj, jako forma wyróżnienia najlepszego strzelca, bramkarza, czy innego zawodnika, który zasługuje na tego typu nagrodę. Stanowią bardzo ciekawa formę nie tylko prestiżową, ale także dekoracyjną, przez co tak chętnie są wykorzystywane.